BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sustoti

Gera atsikelti ir pagalvoti, jog dėl visko, ką padariau iki šiol-nesigailiu. Viskas, kaip dabar yra-savo vietose. Taip, visada norisi geriau, bet dabar aš džiaugiuosi. Kažkas yra pasakęs, jog žmogus jaučiasi laimingas tada, kai žino, jog yra laimingas. Norėčiau prisiminti tai dažniau.

Neskubu. Aš netgi viską spėju.

Linkiu to paties ir jums.

Nuoširdžiai - jūsų G.

Rodyk draugams

big calm

Nesijaučiu niekaip. Žinau tik tai, kad labai trūksta laiko ir miego. Šiandien prie paros prisidėjo valanda. Norėčiau, kad laikrodžius būtų reikėję atsukti bent dvylika valandų atgal.

Nenoriu galvoti. Tikriausiai dabar visko tiesiog per daug.

Rodyk draugams

Women are thinkers

Man visada sako, kad aš per daug galvoju. Taip. Ir prisipažinsiu, dažnai ir pačią pradeda erzinti, kai pastebiu, jog jau sugalvojau milijoną istorijos versijų ir dar tiek pat skirtingų pabaigų, o vis tiek realybėje viskas atsitinka taip, kaip net nebūčiau sumąsčius. Noriu būti vyras. Jiems viskas paprasčiau. Jokių PMS, staigių nuotaikų šuolių, nereikia rūpintis kojų depiliacijom, kaip apsirengti, jie gali ilgiau miegoti, nes nereikia dažytis ir galvoti, kaip čia pavalgius sveikai, skaniai ir be kalorijų, ir čia tik keletas akivaizdžių pavyzdžių.

Be to, visi tai jau seniai žino.

Rodyk draugams

Estetika

Įsimylėjau. Jo vardas Alexander Gottlieb Baumgarten. Gaila, jei šis vyras būtų vis dar gyvas, jam būtų beveik 300metų. Būtent prieš tiek laiko jis pirmas pavartojo terminą estetika. Tik XVIII amžiuje. Tada kyla klausimas-kas ta estetika? Vikipedija rašo taip: estetika, tai mokslas, tiriantis grožį ir meną, grožio, meno dėsnius ir harmoniją. Vadinasi, estetika neatsiejama nuo grožio ir švietimo. Būtent XVIII amžiuje pasklidus švietėjiškoms idėjoms apie lygybę, laisvę, nuosavybę vis daugiau žmonių galėjo mokytis, skaityti, kultūros plitimas greitėjo, atsidarė pirmieji visiems prieinami muziejai, daugėjo higienos prekių. Žinoma, kaip grožis prieš tai, Viduramžiais, galėjo būti pirmoje vietoje, jei vyko karai, vyrai kruvini, savaitėm nesiprausę ir išbadėję bėgiojo mosikuodami kardais, degindami ir plėšdami gyvenvietes… Ačiū kažkam, tie laikai jau toli ir aš gyvenu dabar. Esu 100% estetė, bet nors ir nuo Viduramžių mes esam n žingsnių toliau tiek kultūros, tiek ekonomikos, technikos, mokslo ar suvokimo atžvilgiu, lieka žmogaus primityvūs poreikiai, sandara, ko pakeist iš esmės negalime. Nekenčiu, kai kas prie stalo kosti, čepsi, šlykščiausia, ką daro vyrai-tai riaugėja ir spjaudosi… Man kartais sunku pasakyt ar parašyt kai kuriuos žodžius, nes paprasčiausiai, tai man nemalonu. Aplenkiu tokias temas iš tolo, negirdžiu ir nenoriu girdėti, man viskas turi būti gražu.

Tikiu ne į TV, o tuo, kad žmogus gali būt kitoks, nei kiti gyviai, kad vyriškumas atsispindi ne prakaito kvape ar plaukuotose pažastyse (man apie tai šlykštoka rašyt net dabar :) ) ir t.t.

Ir iš esmės-tai gerai ar blogai? Būt visiškai steriliai, matyti tik tai, kas gražu, o kartais bjaurėtis net savim..? Palieku tai retoriniais klausimais, gal laikui bėgant priimsiu viską taip, kaip yra.

Rodyk draugams