Atšventėm išleistuves. Prabanga. Išnuomota Forum Palace kavinė Terraza, balsas.lt klubas, 1990metų vynas, aukščiausios rūšies šampanas, sidras pilstomas iš stiklinių butelių… Vos įėjus apgaubė maloni šypsenų, saulės, spalvų šiluma. Gera buvo matyti visus kartu. Gražius, laimingus, jaunus ir atvirus naujiems iššūkiams. Taip ir reikia prisiminti tuos žmones, su kuriais praleidai nerūpestingus(?) mokyklos laikus.

Tiek visos pergyvenusios dėl suknelių, batelių ir šukuosenų, galiausiai, atrodė nuostabiai.

Beje, šiandien perskaičiau gerą straipsnį, su faktais apie moteris ir vyrus. Teisybės yra:

Vidutiniškai vienas moters drabužis yra nešiojamas aštuonis kartus rečiau nei vyrų;

Čia tas atvejis, kai moteris atsidariusi visas savo spintas, pasako: “Neturiu ką apsirengti…” Kažkurią dieną mamos paklausiau: “O tau nebūna, kad norisi tiesiog eilinę dieną atrodyti pritrenkiančiai gražiai?” Jos atsakymas sukėlė šypseną: “Tai vadinama skudurų terapija.” Norisi vis kažko naujo, nematyto… Negi taip bus visą gyvenimą?

Ačiū mamai už visą kantrybę su manimi, pagaliau išleido savo jauniausią dukrelę į platesnius vandenis, gal jau greitu metu ir pabėgsiu nuo tėvų. Tuo tarpu, kol gyvenu su gimdytojais, susimąsčiau, kiek kainuoju. Vien baigti dvyliktą klasę yra pakankama prabanga. Korepetitoriai, kelios didžiulės šventės ir visa kita.

2009metu gegužės 5dienos Vokietijos duomenys:
Iki 18metu vienas vaikas kainuoja apie 120.000€
Į tai įeina buto nuoma, elektra, vanduo ir kt.
nuo 0 iki 6 metų-468€ per mėnesį;
nuo 7 iki 12metų-568€;
nuo 13 iki 18metų-655€.

Kai pagalvoji, tai wow. O valstybė dar skatina turėti po daugiau nei du vaikus… Šiaip geras posakis yra: gyvenk taip, kad pusę gyvenimo už tave mokėtų tėvai, kitą pusę-vaikai. Bet kad čia per didelis juokas.

Žodžiu, spaudžiamės, krizė juk.

Rodyk draugams